Gå till innehåll
Svenska Kanotförbundet

Röd – NIvå 4

Examinator Forskajak Röd


Landskap/Län A–Ö

Ort

Namn

E-post

Dalarna

Älvdalen

Dennis Franzén

dennis.franzen@alvdalen.com

Hälsingland/Gävleborg

Hudiksvall

Karin Trolin

karin@explore61n.se

Hälsingland/Gävleborg

Järvsö

Annis Nyberg

annisnyberg@hotmail.com

Hälsingland/Gävleborg

Järvsö

Pelle Nyberg

pelle@upplevjarvso.se

Jämtland

Åre

Lars Larsson

lars@activeoutdoor.se

Stockholm

Stockholm

Håkan Mattson

hawk.mattsson@gmail.com






Examinator Havskajak Röd


Landskap/Län A–Ö

Ort

Namn

E-post

Stockholm

Norrtälje

Fredrik Karlsson

fredrik@kayakoutdoors.se

Stockholm

Tyresö

Håkan Mattsson

hawk.mattsson@gmail.com

Stockholm

Stockholm

Carin Green

info@horisontkajak.se

Stockholm

Stockholm

Staffan Ekholm

staffan@stockholmsguidebyra.se

Södermanland

Katrineholm

Jonas Forsmark

jonas@softskills.se

Västernorrland

Indal

Matthew Larssson Clifford

info@outdoorscoaching.se

Västra Götaland

Grebbestad

Torbjörn Söderholm

torbjornsoderholm@nautopp.com


Examinator Kanadensare Röd


Landskap/Län A–Ö

Ort

Namn

E-post

Skåne

Malmö

Torbjörn Ängquist

torbjorn.angquist@gmail.com

Södermanland

Katrineholm

Jonas Forsmark

jonas@softskills.se

Västernorrland

Indal

Matthew Larssson Clifford

info@outdoorscoaching.se





Publicerad: 2022-12-16

Senast uppdaterad: 2024-02-05

Författare: Helene Ripa

OM OSS
Svenska Kanotförbundet har sedan 1904 organiserat svensk kanot. Idag har SKF 121 föreningar och runt 90 Godkända Kanotcentraler. Vi finns från Kiruna i norr till Malmö i söder. Ni som paddlar finns även på andra ställen i Sverige, men vi för din talan – oavsett om du är medlem eller inte.

KONTAKT
Svenska Kanotförbundet
Såningsvägen 1
954 42 Södra Sunderbyn

Telefon: 070-372 54 48
E-mail: info@kanot.com

PRENUMERERA PÅ SKF:S NYHETSBREV